Karrier | Kert és Otthonbolt Webáruház - Lakáskiegészítők, kerti dekorációk

MARKETING MANAGER - ÁLLÁSHIRDETÉS LEÍRÁSA

Cégünk a holland, Esschert Design kert- és lakásdekorációs termékek kizárólagos forgalmazója Magyarországon. Számos viszonteladót és magánvevőt szolgálunk ki nap mint nap. Csapatunk jelenleg Marketing Manager munkatársat keres és ha lelkes, precíz és proaktív vagy, várjuk jelentkezésedet!

FELADATOK AMELYEKET RÁD BÍZNÁNK:

Offline és online marketing kampányok lebonyolítása, értékelése
Médiatartalmak generálása (hírlevelek, hirdetések rendszeres készítése)
Hirdetési felületek rutinszerű alkalmazása (Facebook, Instagram, Youtube…)
Közösségi oldalak tartalomszerkesztése és adminisztrációja
Google Analytics rutinszerű használata
Webshopjaink tartalomszerkesztése, adminisztrációja, SEO
Szakmai gyakorlatos hallgatók koordinálása
Cégünk rendezvényeken, kiállításokon való megjelenéseinek menedzselése
Vevőszerzés B2B és B2C

AHOGYAN LEENDŐ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:

Felsőfokú szakmai végzettséggel rendelkezik
Legalább középfokon kommunikál angolul
Önállóan és csapatban is egyaránt szeret dolgozni
Eredményorientált, felelősségteljes munkavégzés, dinamizmus és kreativitás jellemzi
Kiváló problémamegoldó képességgel bír
Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office, levelező programok, grafikai programok ismerete előny)

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Lakberendezési termékek piacának ismerete

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikusan növekvő, fiatal, jó hangulatú csapat
  • Változatos feladatok
  • Innovatív ötletek támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Szeged

ÁLLÁS TÍPUSA:

Teljes munkaidős

KEZDÉS:

Azonnal

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a management@incero.hu e-mail címre. A továbbiakról e-mailben értesítünk.